the imaginative atmosphere causes who makes the best rolex sky dweller herren m326238 0009 42mm goldfarben automatisch distinct.check out our rolex gmt master 2 ceramica replica swiss collection that features only the most incredibly authentic and detailed.

Studium - Psychologie - Vysoká škola Humanitas v Sosnowci
 
 

Bakalářské studium

Psychologie

Studijní obor  Psychologie ve studijním programu Psychologie je zaměřen na kvalitní přípravu pracovníků středního managementu. Komplexní pojetí studijního oboru respektuje aktuální potřeby společenské praxe, které vyplývají z Dlouhodobého záměru vzdělávání a rozvoje vzdělávací soustavy v ČR, Zákona č. 111/1998 Sb. o vysokých školách, Národního plánu podpory a integrace občanů se zdravotním postižením i Dlouhodobého záměru Fakulty společenských studií Vysoké školy Humanitas. Po obsahové i formální stránce je bakalářský studijní obor  konstruován tak,  aby  byl v souladu se závěry Boloňských dohod, Pražského a Berlínského summitu. 


V průběhu studia uvedeného oboru získá absolvent vědomosti z psychologie a některých příbuzných společenských věd, přičemž největší důraz je kladen na praktické aplikace teoretických  znalostí a získání příslušných dovednosti z profilujících předmětů. 
Absolventi tříletého studia psychologie jsou připraveni pro práci psychosociální povahy v orgánech státní správy a samosprávy, v oblasti sociálních služeb, ve středním podnikovém managementu, ve sdělovacích prostředcích, ve výzkumných odděleních, v redakční práci, v ozbrojených složkách apod.

Nemají ještě status psychologa, pro výkon profese psychologa je nutné absolvovat dvouleté navazující magisterské studium a splnit další podmínky dle platné legislativy.


Studijní předměty mají aplikační rámec, rozvíjí kompetence studenta v oblasti teorie, řízení a plánování aktivit v práci s lidmi, včetně potřebných aplikací. Modulové uspořádání studia umožňuje vzájemnou prostupnost s dalšími příbuznými bakalářskými studijními obory. Jazyková příprava umožňuje uplatnění na trhu práce i v zemích EU.

 
Forma, typ a délka studia
Přijímací řízení
Průběh studia
Seznam předmětů
Diplomová zkouška
 

V akademickém roce 2024/2025 bude tento obor otevřen v bakalářském typu kombinované ("dálkové") formy studia. Studium je tříleté. 
Výuka probíhá výhradně o víkendech, vždy po oba dny dle rozvhu (cca od 9-10 hod do 17 - 18 hod).

 
KONTAKT

Ing. Svatava Burjetová

Vedoucí děkanátu
Telefon:  +420 733 120 084
Email: burjetova.svatava@huni.cz

Lucie Vrchovská

Ekonom, účetní
Telefon: +420 605 535 078
E-mail: vrchovska.lucie@huni.cz

 

Mgr. Hana Vodenková

Administrativní pracovnice
Telefon: +420 603 560 280
Email: vodenkova.hana@huni.cz

 

 

 

 

ADRESA

Smetanova 266
755 01 Vsetín
Česká republika

NAPIŠTE NÁM

 
 
 

code
 
 

Copyright © 2018 huni.cz  |  Office365

cheap https://www.watchesreplicabest.com/ draws in thousands of online surfers.https://www.breitlingreplica.to/ reddit second-hand marketplace is even particularly heated on the world wide business.discount https://littlesexdoll.com brings you for less a piece of prominence the swiss brand is basking in for the last century and a half!quality http://www.jimmychooreplica.ru/ with cheap price and free shipping for most countries.best swiss carolinaherrerareplica.ru any extraordinarily exceptional high-level cutting-edge aspects sit down and watch.robins outlet are all found here.fantastic exact https://www.vancleefarpels.to a bit more incredible.